Kubki na szczoteczki


Używamy ich codziennie, że przestaliśmy zwracać uwagę. Są one elementem wyposażenia każdej łazienki.
Co zrobić jednak, żeby ten niezwykle użyteczny element wyposażenia stał się również ozdobą umywalki?

Gdzie kupić takie kubki?

Specjalne dedykowane kubki na szczoteczki, można obecnie kupić w wielu stacjonarnych sklepach z dekoracjami do domu, jak i też na stronach online. Dostęp do tego typu kubeczków jest łatwy, a cena dość niska. Oczywiście można wybrać bardziej wymyślne eksponaty, które oprócz swojej podstawowej funkcji będą też designersko atrakcyjne.
Jednak jeżeli zależy nam jedynie na funkcjonalności równie dobrze, możemy wybrać tradycyjną dużą szklankę, która równie dobrze sprawdzi się w tej roli. Możliwości jest wiele, pozostaje tylko dokonać wyboru.

Jakie kubki na szczoteczki wybrać?


Kubki na szczoteczki są obecnie produkowane z absolutnie wszystkich materiałów i można je dopasować każdego stylu wnętrza. Są produkowane w wielu kolorach, ale też w różnych wielkościach.
Jeżeli masz łazienkę w stylu boho na pewno znajdziesz dla siebie kubek drewniany lub imitujący drewno. Jeżeli wolisz natomiast bardziej klasyczne style takie jak glamour – to kubki z elementami złota czekają na ciebie.
Martwisz się, że twoje dziecko zbije kubek ze szkła podczas mycia zębów? – możesz mu kupić plastikowy kubeczek z postacią z kreskówki, na pewno umili to wieczorną rutynę mycia zębów. Jeżeli natomiast umywalki są tak małe, że nie ma miejsca, aby coś na nich postawić, na to też jest rozwiązanie – kubki na szczoteczki mocowane do ściany. Można je przymocować na haczyk lub na przyssawkę. Wygoda, design i oszczędność przestrzeni.

Na co warto zwrócić uwagę?


Najważniejszą cechą przy wyborze takiego kubka powinna być jego wytrzymałość oraz możliwość dokładnego czyszczenia. Najlepiej aby taki kubek można było porządnie wyszorować w każdym zakamarku. Dlatego przy wyborze należy zwrócić uwagę, aby kubek taki nie był za bardzo zwężany na dole, gdyż w takim przypadku może to uniemożliwić czyszczenie.

Comments are closed.