Czym powinna się cechować godna polecenia bateria umywalkowa?

Odpowiednia aranżacja przestrzeni nie jest łatwa, ponieważ wymaga odpowiedniego łączenia poszczególnych elementów. Powinny być one atrakcyjne wizualnie oraz funkcjonalne. Ma to szczególne znaczenie w przypadku niewielkich pomieszczeń, w tym między innymi łazienek.

Na jakie elementy wyposażenia należy zwrócić uwagę aranżując łazienkę?

Jak wspomniano powyżej, aranżacja łazienki wymaga starannego dobierania poszczególnych elementów. Klienci z uwagą wybierają zatem płytki, kabiny łazienkowe, wanny oraz umywalki. Nie powinni oni jednak zapominać o tym, że równie ważnym produktem w łazience jest odpowiednia bateria do umywalki. Źle dobrana bateria w znacznym stopniu pogarsza funkcjonalność łazienki oraz sprawia, że jej codzienne użytkowanie staje się uciążliwe.

Na co należy zatem zwrócić uwagę wybierając baterię umywalkową?

W szerokiej ofercie sprzedaży stacjonarnej i internetowej dostępne są produkty zróżnicowane pod względem kształtu oraz koloru. Klienci powinni również zwracać uwagę na wielkość baterii, długość i wysokość wylewki, rodzaj montażu, ilość uchwytów oraz typ zastosowanej głowicy. Producenci oferują bowiem produkty stojące na umywalce, wolnostojące oraz mocowane na ścianie. Baterie umieszczone na umywalce są popularne oraz wyposażone w krótkie wylewki. Baterie ścienne mogą być montowane podtynkowo lub bezpośrednio na ścianie. W nowoczesnych wnętrzach coraz częściej wykorzystywane są jednak baterie wolnostojące, które montowane są na blacie.

Na jakie inne elementy baterii umywalkowej warto zwrócić uwagę?


Godna polecenia bateria umywalkowa, np. taka: https://lazienka-rea.com.pl/baterie-lazienkowe/krany-baterie-umywalkowe.html powinna być wyposażona w głowicę ceramiczną. Tego rodzaju produkt umożliwia bowiem precyzyjne ustawianie pożądanej temperatury oraz intensywności strumienia wody. Warto również pamiętać o tym, że głowice ceramiczne cechują się wytrzymałością oraz odpornością na osadzający się kamień. W sprzedaży dostępne są baterie umywalkowe jednouchwytowe, dwuuchwytowe oraz bezdotykowe. Bateria umywalkowa jednouchwytowa umożliwia wygodne i precyzyjne sterowanie temperaturą oraz ciśnieniem wody i najczęściej wybierana jest przez klientów. Dużym zainteresowaniem kupujących cieszy się również bateria do umywalki bezdotykowa, która wyposażona jest w czujnik podczerwieni umożliwiający uruchamianie i odcinanie dopływu wody.

Comments are closed.