Styl glamour – cechy charakterystyczne

Lubisz luksusowy i przesadzony wygląd? Być może wnętrze w stylu glamour przypadnie Ci do gustu. Sprawdź czym się charakteryzuje glamour.

Glamour styl – co to jest?

David Collins to brytyjski projektant wnętrz znany ze swojego stylu glamour. Ten trend w projektowaniu wnętrz nie tylko rezonuje z mieszkańcami Wielkiej Brytanii, został omówiony przez magazyny i programy telewizyjne na całym świecie.

Styl glamour charakteryzuje się kolorowymi wzorami, fakturami i materiałami, takimi jak frędzle i aksamit. Nie ma rzeczywistej palety kolorów związanej ze stylem, co oznacza, że właściciele domów mają dużą elastyczność, aby być kreatywnym w dekorowaniu.

Styl glamour jest zwykle obecny w luksusowych domach i hotelach, ale pojawia się również w wielu luksusowych domach, których nie uważasz za „luksusowe”. W tego typu domach z wyższej półki nie brakuje drogich funkcji i pięknego wystroju, które czynią je pożądanymi, ale mogą po prostu określać inną estetykę.

meble w stylu glamour

Jak wygląda wnętrze domu w stylu glamour?

To projekt wnętrza oparty na połączeniu przepychu, luksusu i wyrafinowania. Projekt zakłada, że dom to coś więcej niż tylko miejsce do spania. Wnętrze jest wyrafinowane i ekskluzywne, z luksusowymi elementami wystroju i dekoracji. Cechy wnętrza, takie jak szerokie zastosowanie szkła, marmuru lub kryształu, mogą nadać charakteru każdemu wnętrzu bez konieczności posiadania dużego budżetu.

Meble w stylu glamour

Meble glamour to niedrogi trend w branży mody i wyposażenia wnętrz. Przypominają meble z epoki barokowej albo renesansowej.

Dodatki i akcesoria do domu w stylu glamour

Chociaż Twój dom może być stylowy, może również wyglądać przytłaczająco i zagracony. Istnieje wiele różnych kolorów i stylów dekoracji, ale jednym ze sposobów na uproszczenie tego jest dodanie elementów glamour poprzez zintegrowanie większej liczby kolorów oraz metalowych mebli lub akcesoriów.

Styl glamour to połączenie elegancji i luksusu z odrobiną nowoczesności. Często kojarzy się z kolorami takimi jak czarny, biały i złoty. Zawiera również akcesoria, takie jak żyrandole, lustra i inne przedmioty, które dodają uroku Twojej przestrzeni Akcesoria do domu glamour są zwykle drogie i wykonane z metali szlachetnych, ale w sklepach można znaleźć niedrogie przedmioty o podobnym stylu.

Comments are closed.